Іван Корсак презентував нову книгу у Нововолинську

У центральній нововолинській бібліотеці відбулась презентація чергової книги Івана Феодосійовича “Перстень Ганни Барвінок”.

В романі автор знову звертається до історичного минулого і зосереджує увагу на  імена славетних постатей, які навік вписані в сторінки буття українського народу. Цього разу перо письменника вимальовує  непрості долі  Ганни Барвінок та Пантелеймона Куліша: їх почуття, їх стосунки, їх життя… В центрі роману велика сила кохання та жіночого сподвижництва.

Зустріч розпочалась із невеликої презентації присвяченій автору книги та його творчому доробку. За ініціативою Івана Феодосійовича презентація перейшла у формат діалогу для налагодження живої дискусії.

Зі слів Корсака стало відомо, що зараз він працює із історією Георгія Кістяківського — вченого українського походження одного із творців першої атомної бомби.

Іван Корсак про ставлення до Росії: “Ми звинувачуємо то царя, то боярина, а народ – хороший? У цьому інформаційному колапсі велика прогалина і вина російської інтелігенції. Хоча є ті, що ще не лишилися свідомого правдивого погляду”.

Про Національну спілку письменників: “Її існування потрібне, але мене пригнічують чвари навколо неї, хоча я стараюсь лишатись осторонь їх. Це єдина спілка яка, після розпаду СРСР, врятувала надзвичайно багато цінного матеріалу”.

Про улюблених письменників: “Мені важко вирізнити когось одного, і, можливо хтось здивується, але мені дуже подобається Забужко її “Казка про калинову сопілку”, “Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій”, Слабошпицький, Щербак, Мушкетик, цей список можна продовжувати”. img_9163_tn

img_9166_tn-1024x683

img_9169_tn

img_9171_tn

img_9177_tn

img_9181_tn

img_9176_tn

"Без знання і розуміння своєї минувшини -

людство тоді немовля, народжене вчора."