Перстень Ганни Барвінок

Ярославів Вал, 2015

dsc_0062_0

Перстеdsc_0062_0нь Ганни Барвінок

Новий роман Івана Корсака поспішає на полиці книгарень

Нова книга українського романіста та публіциста Івана Корсака виходить у видавництві «Ярославів Вал», м. Київ.

В романі автор знову звертається до історичного минулого і зосереджує увагу на  імена славетних постатей, які навік вписані в сторінки буття українського народу. Цього разу перо письменника вимальовує  непрості долі  Ганни Барвінок та Пантелеймона Куліша: їх почуття, їх стосунки, їх життя…

«Ті імена світять нам крізь мліч далеких років, і то не байдуже світло, що вихолонуло у більш ніж столітнім путі, воно зігріває й досі наші серця. Саме ці імена ставили українську літературу в один ряд з кращою європейською. Святі і грішні, великі в подвижництві своєму й кумедні у дріб’язку буднів, – мають перед нами постати такими, якими насправді були. І це не применшить їх величі…», — говорить автор.

Довідково:  Іван  Корсак (15 вересня1946,Заболоття, Волинська область) — українськийписьменник  і журналіст.

   Вже побачили світ півтора десятка його   романів та повістей, переважно на історичну тематику.  Зокрема:  «Тіні і полиски»«Покруч», «Оксамит нездавнених літ»,«Гетьманич Орлик», «Імена твої, Україно»,«Таємниця святого Арсенія», «Тиха правда Модеста Левицького», «Капелан Армії УНР»«Отаман Чайка», «Діти Яфета», «Корона Юрія ІІ», «Секрети королівського діаманта» «KARŪNOS DEIMANTO PASLAPTIS»,«Завойовник Європи», «Немиричів Ключ», «На межі», «Мисливці за маревом», «Борозна у чужому полі». 

   Книги Івана Корсака зацікавлять усіх, кому небайдужа історія України і хто має бажання й намір заповнити її білі плями художньо осмисленими фактами.

 

Замовити книгу

Ваше ім'я

телефон

емейл

кількість

повідомлення