Творчий вечір Івана Корсака

Творчий вечір відомого на Волині письменника і журналіста Івана Корсака відбувся у художньому музеї Луцька. Учасники зустрічі — митці, історики, журналісти й колеги Івана Корсака змогли ознайомитись із творчим доробком автора. Літератор розповів про власні історичні романи, про переклади світових класиків та про нові книги, що вийшли друком.

Іван Феодосійович Корсак — відомий не лише на Волині письменник і журналіст, за свою творчість нагороджений численними орденами та медалями. Тривалий час був редактором газет «Радянське Полісся» в місті Камені-Каширському та «Народна трибуна» у Луцьку. Пізніше очолив колектив популярного тижневика «Сім’я і Дім». Нині заслужений журналіст України, почесний громадянин міст Луцька і Каменя-Каширського працює над оповіданнями, повістями та романами про знакові історичні постаті.

У рамках презентації власних творів, Іван Корсак розповів про книгу “Вибух у пустелі”, де йдеться про славнозвісну українську родину Кістяківських. Також описав учасникам зустрічі етапи роботи над історичним романом про братів Тимошенко під назвою “Борозна в чужому полі”.  Зараз письменник працює над перекладом історичного роману “Запізніле кохання Миклухо-Маклая”. Тож незабаром оцінити талант автора зможуть англомовні читачі.

 

 www.youtube.com/watch?v=bTqM-YrTSy4

 

Джерело: http://voltv.com.ua/tvorchyj-vechir-ivana-korsaka/

"Без знання і розуміння своєї минувшини -

людство тоді немовля, народжене вчора."