Зустріч з Іваном Корсаком

У Ратнівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з Іваном Корсаком

Іван Корсак – редактор, публіцист, прозаїк, член Волинської організації Національної спілки письменників України, лауреат багатьох премій у галузях культури,  літератури і журналістики.

Іван Феодосійович знаний на Волині благодійник і меценат, ніколи не стоїть осторонь культурних подій краю. Він завжди щедро ділиться своїм творчим доробком з людьми. Кожну свою нову книгу дарує в бібліотеки, щоб усі поціновувачі історичної прози могли нею швидше насолодитися. Наш знаний краянин не один рік опікується Міжнародним конкурсом з української мови імені Петра Яцика у місті Луцьку. Бог щедро наділив Івана Корсака талантом і мужністю, дав поєднати дивовижну здатність відчувати поклик рідної землі та енергетику художнього слова. Життєві та творчі стежки Івана Корсака тісно пов’язані з Волинню.  Саме багата на події волинська історія спонукала його до написання історичних романів.

За ініціативою Івана Феодосійовича презентація перейшла у формат діалогу для налагодження живої дискусії. Шанувальники творчості автора,  мали унікальну можливість перегорнути сторінки життєпису, творчих здобутків Івана Феодосійовича, чудову нагоду поспілкуватись.  Завдяки дослідницькому й літературному талантові автора присутні дізналися, що саме на українській землі народжувалися королі й прем’єр–міністри, класики літератури, видатні вчені – нобелівські лауреати, що представляли інші держави і внесли вагомий вклад у здобуток світової цивілізації.

До уваги користувачів та присутніх в залі представлена книжкова виставка «Іван Корсак – майстер історичного слова ». На закінчення  письменник подарував книги для бібліотек.  Директор централізованої бібліотечної системи Віра Сидорук  подякувала за цікаву зустріч і побажала  Івану  Феодосійовичу  ще довго залишатися на  «творчім посту», і засівати благодатну літературну ниву новими творами.

Відділ культури райдержадміністрації: http://ratadmin.gov.ua/press-tsentr/item/3139-zustrich-z-ivanom-korsakom3200258ab44f4d411d4a87a39ca26454_xl