Відозва українських письменників щодо останніх подій в Україні

Ми глибоко стривожені ескалацією суспільно-політичної напруженості в країні. Ось уже другий місяць увесь світ стурбовано спостерігає за подіями на Майдані. Незважаючи на заклики багатьох світових лідерів та міжнародної громадськості знайти порозуміння і примирення між українською владою та повсталим народ, діалогу між сторонами протистояння ми не спостерігаємо. Навпаки – суспільно-політична криза в Україні стрімко поглиблюється, конфлікт загрожує переростанням у громадянську війну.

Головною причиною цього є, на наш погляд, неадекватні й часто абсолютно нелогічні кроки влади у відповідь на вимоги Майдану. Не названо й не покарано замовників та виконавців жорстокого побиття мирних громадян 30 листопада, 1 та 10 грудня цього року. Непокаране зло є заохоченням до подальших репресивних дій проти опонентів влади. Підтвердженням тому є факти чергових цинічних і нелюдських розправ у різних містах країни з тими, хто насмілився виступити проти антинародного, антиукраїнського режиму. Зокрема, тяжко скатовано відому журналістку Тетяну Чорновіл та активіста євромайдану в Харкові Дмитра Пилипця. Тим самим влада розписалася в цілковитій неспромозі гарантувати громадянам надійний захист їхніх конституційних прав і свобод, забезпечити безпеку всіх і кожного.

Звертаємося до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України з вимогою негайно перейти від слів та добрих намірів до конкретних кроків назустріч законним вимогам повсталого народу. Нагадуємо: сьогодні вирішується доля України, її соборність і державна незалежність. Вона вища за будь-які посади та політичні амбіції. Імена тих, хто цього не розуміє і не усвідомлює, буде навіки вкрито ганьбою і прокляттям нащадків.

 

Дмитро Павличко

 

demotivators.org.ua-520045-3

Юрій Мушкетик

*

 

Роман Іваничук    

                                                     *

Юрій Щербак

802758_3

Ніна Бічуя

index

Павло Мовчан

Мовчан_Павел

Любов Голота

101_0346_1

Тарас Салига

Салига-6-71

Валерій Гужва

index

Віктор Баранов

*

Михайло Слабошпицький

IMG_5864

Іван Корсак

korsak4

Джерело: Друг Читача

http://vsiknygy.net.ua/news/33245/